POLE DANCE

Pole dance neboli tanec na tyči je spojením tance a akrobacie za použití vertikálně ukotvené tyče. Pole dance je výzva, mnohdy velká dřina, ale především zábava. A proč nás to vůbec tak baví? Protože milujeme ten pocit volnosti, když se při tanci proletíme kolem tyče. Díky pole dance se naučíte pracovat se svým tělem a důvěřovat mu, vytvoří se vám krásné štíhlé svaly a zformuje postava. Naučíme vás jak se postavit k fyzickým výzvám a pokořit je. Nemusíte se obávat, že je pole dance příliš náročnou záležitostí. Naše lekce jsou koncipovány tak, abychom vás postupně a pečlivě provedli od těch nejjednodušších pozic a prvků k těm složitějším. A jelikož pole dance považujeme za spojení sportu a tance, nikoliv jen za sportovní disciplínu, nesoustředíme se na pouhé provedení jednotlivých prvků, ale také na to, abyste se u nás naučili jednotlivé prvky propojovat, zlepšili držení těla a dodali svému pohybu ladnost.

KURZY

Kurzy pole dance mají 12 lekcí, které na sebe systematicky navazují a jsou rozdělené od začátečníků po pokročilé. Pro zachování plynulosti výuky a vašeho progresu v pole dance doporučujeme navštěvovat kurzy, nikoliv jednotlivé lekce. Zameškané lekce nepropadají, lze je po domluvě nahradit. Více informací o absencích a náhradách najdete také v našich obchodních podmínkách.

ÚROVEŇ Z1

Kurz pro úplné začátečnice, bez předchozích zkušeností, není potřeba žádné sportovní ani taneční průpravy, vše vás postupně naučíme. Naučíme se základní spiny a jejich kombinace, také statické prvky (sed, krucifix, hodiny), seznámíme se se základními úchopy tyče a triky na posílení celého těla. Zatančíme si krátkou choreografii a okusíme jaké to je viset hlavou dolů ve vašem prvním invertu.

ÚROVEŇ Z2

Kurz pro klientky, které ovládají základní spiny a statické prvky, které budeme dále rozvíjet. Naučíme se náročnější spiny a základní inverty (obrácený krucifix, ptáček, bohyně). Nebude chybět choreografie, kombinace prvků a spinová tyč.

ÚROVEŇ S1

Kurz pro mírně až středně pokročilé klientky, které ovládají základní inverty. Budeme pracovat na visu za vnitřní a vnější nohu, flatline, butterfly a další.

ÚROVEŇ S2

Kurz pro středně pokročilé klientky, které ovládají inverty a jejich kombinace. Můžete se těšit na supermany, jade, extended butterfly a další.

ÚROVEŇ S3

Kurz pro středně a více pokročilé klientky. Čeká vás iguana, twisted grip, aeysha a další.

ÚROVEŇ P

Kurz pro nejpokročilejší tanečnice, individuální přístup, silové i flexi prvky a kombinace, spinová tyč.

SOUTĚŽNÍ PŘÍPRAVKA

Kurz pro klientky, které se připravují na soutěže, velmi individuální přístup.

ADVANCED

Kurz pro nejpokročilejší klientky studia Poletime, velmi individuální přístup dle aktuálních potřeb a přání, příprava na soutěže.

DOPLŇKOVÉ LEKCE

Abychom vám ukázaly i jiné dimenze pole dance, připravujeme pro vás pravidelné open class, které lze navštěvovat jednotlivě a vyzkoušet si tak i něco jiného, než je klasická lekce pole dance.

UKÁZKOVÉ LEKCE

Lekce určená pro začátečníky, kteří si chtějí pole dance nejprve vyzkoušet.

HIGH HEELS

Pokud máte rády vysoké podpatky, sexy exotic dance a jste rády svůdné, je tato lekce určena právě pro vás. Naučíme se žhavou choreografii a zároveň spálíme spoustu kalorií. Vhodné pro všechny pokročilosti.

FLOORWORK

Pole dance není jen o tyči, ale i o tanci a floorworku (práce na zemi). Na lekci se budeme učit různé převaly, stojky, pózy, leg waves and hairflips (práce s nohama, švihy hlavou atd.), přechody z tyče na zem a naopak. Vše spojíme do krásné sestavy. Vhodné pro všechny pokročilosti.

SPINNING POLE

Budeme se soustředit na prvky a kombinace určené převážně na spinnovou tyč, od základních a jednoduchých póz až po efektní přechody. Pokud není určeno jinak, je lekce vhodná pro všechny pokročilosti, úroveň bude klientkám uzpůsobena.

TRICKS & COMBOS

Lekce zaměřená na efektní kombinace a přechody mezi jednotlivými prvky, doporučujeme pro úroveň od S1 výše.

POLETIME MARATON

Den plný nejrůznějších tematických lekcí, na které se můžete přihlásit za zvýhodněnou cenu.

VOLNÁ HODINA

Prostor pro váš vlastní trénink – lekce není vedená lektorkou.

CO S SEBOU NA LEKCI?

Pro začátečnice jsou ideální legíny a tílko, od poloviny kurzu Z1 jsou vhodné kraťásky (lektorka vám včas řekne). Pokročilé tanečnice potřebují kraťásky a sportovní top/podprsenku. Boty netřeba, tančíme bosé. Zejména v zimním období si na rozcvičku a závěrečné protažení teplejší oblečení (legíny a mikinu). S sebou doporučujeme pití a z hygienických důvodů i vlastní malý ručník na otírání tyče.