Lektorský tým

Bára

Jsem studentkou magisterského studia mezinárodního managementu na Newton College v Praze. A sport je můj celý život! Od malička jsem prošla několika druhy sportů – od gymnastiky přes závodní plavání až k mé lektorské kariéře (jumping, rope skipping). Miluji předávat svoje nadšení a energii na lekcích a ještě více mě baví tu energii dostávat od mých „cvičenek“ zpět. S pole dance jsem začala v září 2011 a od té doby jsme nerozlučná dvojka. Chtěla jsem svou radost z tyček předávat dál a proto v dubnu 2013 vzniklo B-Pole Studio Česká Lípa. Kromě pole dance, jumpingu a ropeskippingu jsem vyškolená lektorka Břišního pekáče cvičitelky Hanky Kynychové a tanečního stylu twerku od královny twerku v ČR – Anet Antošové. S Anet spolupracuji na různých tanečních akcích jako tanečnice v jejím Beast Teamu. Od začátku roku 2018 tančím v divadelní One Man Show Martina Trnavského – Rapper. V současné době pracuji se skupinou Pyroterra na unikátní pole dance show s ohněm. Mimo sport mě baví cestování, přátelé, muzika – od 17 let jezdím zpívat s kapelou na plesy, svatby, zábavy. Poslední dobou jen tak nárazově, pole dance má prostě přednost.

Mistrovství ČR v pole sport 2016 – 6. místo (profesionálové) | Mistrovství ČR v pole sport 2017 – 6. místo (profesionálové) | Břišní pekáč – Hanka Kynychová | Twerk – Anet Antošová

Daniela

K józe mám krásný vztah už od mala díky mamce jogínce. Stalo se z toho takové rodinné poslání. V dnešní sedavé době je tělo vděčné za každý aktivní pohyb a uvolnění ztuhlých svalů. Létací jóga kombinuje obojí a hlavně nutí člověka věnovat se chvíli jen sám sobě, nesoutěžit o medaili ani s kolegou, jen vnímat své tělo a po krůčkách posouvat své hranice. Těším se na společné hodiny a na vaši radost z každého malého pokroku.

Eliška

Jógu vnímám jako prostředek k naladění se na fyzickou i psychickou schránku těla a propojení se s vlastním dechem i duchem. Za nejdůležitější zdroj jógy považuji energii, která se tvoří v nás, ale je i součástí prostoru, jenž sdílíme s ostatními. Uvědomování si přirozenosti okamžiku nás provází procítěním autentických emocí, které k nám přicházejí během praktikování jógy. Mé hodiny jsou někdy jemnější, jindy silovější a dynamičtější podle aktuálního naladění klientů. Přijďte si se mnou zalétat, budu se těšit.

Kurz lektora jógy certifikovaný MŠMT (180 h)

Eva H.

Spojení jógy s leteckým hedvábím je neskutečně povznášející zážitek. Po několika letech vedení všech nejrůznějších skupinových lekcí (od aerobicu, přes jumping, trx až po pilates) jsem se rozhodla věnovat se jen a pouze létací józe. Můžete se jí totiž věnovat klidně 10 let a stejně vás pokaždé překvapí něčím novým. Chcete-li se naučit rozumět svému tělu, odreagovat se na 100 % a uvolnit endorfiny, pak vás srdečně přivítám na své lekci a nebo rovnou celém kurzu, protože to mě baví nejvíce – sledovat pokroky svých klientů.

AY Fly Training Level I & AntiGravity Aerial Yoga Fitness | AY Fly Training Level II | AY Fly Training Pilates | AY Fly Training Acrobatics | Fitness Instruktor & Wellness Consultant | Intruktor metody Pilates, Jumping, Bosu a TRX

Iveta

Tyče jsem se poprvé dotkla v září v roce 2009 a od té doby se stala nedílnou součástí mého života. A ať už se mění styl nebo požadavky na soutěžích, pole dance je pro mě vášeň a motivace se neustále posouvat. První hodiny, které jsem odučila, byly ale ještě dříve, šlo o dětské kurzy tance na základní škole, na začátku roku 2011 jsem pak nastoupila do velké pražské taneční školy jako lektorka tance a pole dance, později i aerial hoop (2013) a akrobacie. Jsem licencovaný trenér od ledna 2013 a sbírám zkušenosti a vědomosti jak od našich tak i zahraničních trenérů, performerů a specialistů. Jednou z mých oblíbených disciplín je contortion – extrémní stertching.

Felix Cane Pole Championshis (AUS) – 2015, 2017, 2018 | Harley Davidson pole battle (1. místo ve 4 ročnících) | Pole and Me 2018 – 1. místo | Mistryně Evropy aerial hoop | Mistryně Evropy doubles

Luu

Mé lekce jsou určeny pro všechny, kteří chtějí načerpat dobrou náladu a pozitivní energii, protože s úsměvem přece je všechno lépe, že? Na mých lekcích si pořádně zamakáte, ale také se skvěle odreagujete. Kromě klasických lekcí pole dance se věnuji také malým pole dancerkám – vedu juniorské kurzy pro děti ve věku 6-14 let. Dále se specializuji na stretching, aerial hoop a taneční lekce.

Instruktor kondičního posilování | Queen of Pole Battle League 2012 | Miss of Pole Battle League 2013 | European Pole Show Art 2015 – finále | Pole and Me 2017 – finále | Vertical Dance Certified Instructor – Begginers, intermediate and advanced level

Nicola

Pokud chcete udělat něco dobrého pro své tělo, ale zároveň se u toho pobavit a třeba i zkusit trochu akrobacie ve vzduchu, ale nejste přímo fanda klasické jógy, jste na mé hodině správně. Jógu ve vzduchu se snažím předávat tak, aby byla tělu prospěšná, zábavná a příjemná na pohled. Jde mi o celkové posílení i protažení a to s důrazem na hluboký stabilizační systém, který napomáhá zdravému držení těla. Můžete se také těšit na ochutnávku akrobacie a trochu relaxace. Budu se na vás těšit!

Lektor jógy ve vzduchu | Instruktor kondičního posilování

Petra

Už jako malá holka jsem nevydržela zůstat v klidu, když hrála muzika, a to mi zůstalo dodnes. Od svých sedmnácti let tančím orientální tance, které jsou stále mou láskou. Později jsem objevila pole dance a začala se tomuto směru intenzivně věnovat. Ladnost, ženskost, síla, energie, tvrdá práce, která ale stojí za to. Spojení tance a akrobacie mi zkrátka učarovalo. Není se čeho bát, proto odhoďte obavy a přijďte se odreagovat, načerpat dobrou náladu a radost do těla! Těším se na vás.

Instruktor pole dance (EPDF)

Rebeca

Hledala jsem nějaký trochu víc „sexy“ způsob, jak tvarovat postavu, než je mé oblíbené běhání a snowboarding. Asi jako většina z nás jsem objevila pole dance. Přestože prvních pár lekcí nebylo jednoduchých, klouzaly mi ruce a udělala se nějaká ta modřina, nenechala jsem se odradit. Naopak jsem začala pozorovat, že postupem času si tělo na tyč zvyká a začínají se mi tvořit svaly. Poznala jsem, že pole dance nemusí být jen svůdný, ale tyč je i úžasným nástrojem, jak tvarovat postavu, získat sílu a kontrolu nad svým tělem. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete, já si s vámi na lekcích ráda zatančím i zaposiluji.

Simona

Pole dance se věnuji tři roky, z toho dva roky soutěžně. Moje potřeba se neustále zdokonalovat v pole dance i tanci mě přivedla k rozhodnutí stát se lektorkou. Svým temperamentem ráda předávám pozitivní energii mezi klienty, kteří navštěvují mé lekce. Individuální přístup je pro mě prioritou, ne každý má gymnastickou průpravu, sílu v rukách a flexibilitu, proto výuku přizpůsobuji na míru každému klientovi. Mým cílem je posunout vaši úroveň v pole dance tak, abyste byli spokojeni se svým výkonem, odcházeli s úsměvem na tváři a třeba i s pěknou fotografií nebo videem. Ať je už vaším cílem zformovat postavu, poznat zatím nepoznané, odreagovat se, nebo již máte zkušenost s pole dance a chcete na sobě zapracovat, přijďte a posuďte toto drobné povídání na vlastní kůži. Pevně věřím, že ať jsou již vaše cíle jakékoliv, společně jich dosáhneme.

Pole Battle League 2017 – 1. místo v celoročním žebříčku | Instruktor pole dance & fitness | Mistrovství ČR v pole sport 2018 – 3. místo

Tereza J.

Od dětství jsem se věnovala moderní gymnastice, kde jsem posbírala několik medailových umístění, jak v kategorii jednotlivců, tak ve společných skladbách. K aerial hoop jsem se poprvé dostala v roce 2017 a poměrně rychle jsem krásnému akrobatickému sportu propadla. Ještě v roce 2017 jsem se zúčastnila první soutěže a od té doby se tomuto sportu věnuji závodně. Učení se něco nového na kruhu beru vždy jako výzvu. Ale je dobré mít někoho, kdo nás v tom podpoří a já bych tu podporu ráda rozdávala na svých lekcích. S úsměvem jde všechno líp a tak se snažím být pozitivní a nedělat si velkou hlavu z malých neúspěchů, často vedoucím ke konečnému úspěchu. Pokud zrovna nevisím na kruhu, ráda zpívám a občas se také musím učit, protože studuji veterinární medicínu.

Mistrovství Evropy 2017 & 2018 (amatérská kategorie) – 2. místo | Mistrovství světa 2018 (amatérská kategorie) – 2. místo | Mistrovství světa 2018 – Aerial Hoop doubles – 2. místo | Airy Fairy (kategorie profesionálů) 2018 & 2019 – 3. místo | Mistrovství Evropy 2019 (kategorie profesionálů) – 2. místo | Mistrovství Evropy 2019 – Aerial Hoop doubles – 1. místo

Tereza M.

Pole dance mi změnil život a neustále mě motivuje a posouvá dál. Žila jsem svůj líný život a najednou jsem si všimla, že mám silnou nadváhu a dělá mi problém doběhnout autobus. Proto jsem se nechala motivovat kamarádkou a dala si cíl: „Pokud zhubnu 10 kg, přihlásím se na pole dance!“ Od první lekce jsem se zamilovala a už nebylo cesty zpět. Nebyla to jednoduchá cesta, ale stála za to. Z lenocha je spokojený certifikovaný lektor, takže zázraky se dějí! V mých lekcích chci od kurzistek hlavně pozitivní přístup a snahu se něco naučit, zbytek nechte na mě.

Akreditovaný pole dance instruktor

TereZIE

Zdravím všechny mé současné i budoucí kurzisty a kurzistky! Jmenuji se Terezie, jsem studentkou psychologie a milovnicí karamelových lattéček a tetování. Mimo to zbožňuju samozřejmě pole dance, se kterým jsem začala v roce 2016. Od té doby jsem prošla rukama mnoha instruktorů, než jsem našla svůj styl. A jaký je? Moc ráda kombinuji silové i flexi prvky s těmi tanečními, a to s podpatky i bez. Svou lekci považuji za úspěšnou, když budete odcházet s pocitem, že jste o něco silnější, nabití energií a chutí se zlepšovat, a hlavně spokojenější sami se sebou. Těším se na náš společně strávený čas!

Yayu

Pole dance jsem se začala věnovat v roce 2010. Z koníčku se postupem času stala závislost a v současné době je pole dance moji velkou vášní a věnuji se mu naplno, trénuji téměř každý den. Neměla jsem žádné gymnastické a taneční základy, začínala jsem od „nuly“ a většinu jsem se naučila sama. Na pole dance miluji, že je stále kam se posouvat a stále zkoušet něco nového, tyč skvěle posílí tělo i zvýší sebevědomí. Na svých lekcích se ráda věnuji i taneční části, pro své klientky připravuji nejrůznější krátké choreografie. Snažím se na lekcích vytvořit příjemnou atmosféru a naučit vás toho co nejvíce. Mé klientky často kladně hodnotí moji schopnost vysvětlit daný prvek, myslím, že je to má silná stránka, kladu velký důraz na správnou techniku a bezpečné provedení. Od roku 2014 jezdím učit workshopy po celé ČR a specializuji se přípravu klientek/klientů na soutěže. Mezi mé svěřenkyně patří například Vanesa Víšková (několikanásobná mistryně ČR v kategorii junior).

Bohemian custom bike pole battle 2016 – 1. místo | Pole & Me 2017 – 1. místo | Pole battle League last round elite category 2015 – 2. místo | Bohemia custom bike pole battle 2015 – 2. místo | Harley days pole battle 2016 – 2. místo | Certified Vertical Dance Instructor – Begginers, intermediate and advanced level