Lektorský tým

Anička

Mojí největší vášní je a vždy bude tanec. Začala jsem moderní a sportovní gymnastikou, poté jsem přešla na sportovní aerobic, kterému jsem se věnovala několik let závodně. Další etapou v mém tanečním životě byl disko dance a street dance, kde jsme několikrát vyhráli MČR a mistrovství Evropy. Nakonec jsem zkusila pole dance. Nejdřív jen tak, pro zábavu. Najednou se stal součástí mého života. Přináší mi radost, a to je hlavní, důležité je dělat to, co nás baví a naplňuje. Jsem ráda, že mohu předávat dál své zkušenosti, nápady a energii. Myslím si, že každý si na lekcích najde to své, a co nejde hned, půjde určitě za pár hodin. Hlavním heslem je: „Pořádně si to užít.“

FISAF – Bodystyling instruktor

Instruktor pole dance & fitness

FISAF – Funkční trénink

Mistrovství ČR v pole sport 2016

1. místo (amatéři)

Mistrovství světa v pole sport IPSF 2016

3. místo (amatéři)

Mistrovství ČR v pole art 2016

4. místo (amatéři)

Face Czech – Bosu core

Studentka UK FTVS

Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělání

Face Czech – Funkční trénink

Bára

Jsem studentkou magisterského studia mezinárodního managementu na Newton College v Praze. A sport je můj celý život! Od malička jsem prošla několika druhy sportů – od gymnastiky přes závodní plavání až k mé lektorské kariéře (jumping, rope skipping). Miluji předávat svoje nadšení a energii na lekcích a ještě více mě baví tu energii dostávat od mých „cvičenek“ zpět. S pole dance jsem začala v září 2011 a od té doby jsme nerozlučná dvojka. Chtěla jsem svou radost z tyček předávat dál a proto v dubnu 2013 vzniklo B-Pole Studio Česká Lípa. Kromě pole dance, jumpingu a ropeskippingu jsem vyškolená lektorka Břišního pekáče cvičitelky Hanky Kynychové a tanečního stylu twerku od královny twerku v ČR – Anet Antošové. S Anet spolupracuji na různých tanečních akcích jako tanečnice v jejím Beast Teamu. Od začátku roku 2018 tančím v divadelní One Man Show Martina Trnavského – Rapper. V současné době pracuji se skupinou Pyroterra na unikátní pole dance show s ohněm. Mimo sport mě baví cestování, přátelé, muzika – od 17-ti let jezdím zpívat s kapelou na plesy, svatby, zábavy. Poslední dobou jen tak nárazově, pole dance má prostě přednost.

Mistrovství ČR v pole sport 2016

6. místo (profesionálové)

Mistrovství ČR v pole sport 2017

6. místo (profesionálové)

Břišní pekáč – Hanka Kynychová

Twerk – Anet Antošová

Baci

Vždy vás ráda uvidím. Snažím se nepřekombinovat nesmyslné cviky, ale vést vás účinnou, zdravou a zábavnou cestou ke splnění vašich motivaců, snů a plánů. Vaše tělo se opět stane zdrojem energie. Poslouchejte své tělo! Poslouchejte sami sebe. Nikdo jiný Vám neřekne lépe, co právě potřebujete. NAMASTÉ

Certifikovaný a aktivní instruktor od roku 2008

Bosu, Flowin Basic, Flowin Advanced, Jumping, Hatha Yoga for Fitness, Dance Yoga Basic, Dance Yoga Advanced, AY Fly Yoga, K2Hiking, Indoor Walking, Spinning, Lebert and Buddy system

Daniela

K józe mám krásný vztah už od mala díky mamce jogínce. Stalo se z toho takové rodinné poslání. V dnešní sedavé době je tělo vděčné za každý aktivní pohyb a uvolnění ztuhlých svalů. Létací jóga kombinuje obojí a hlavně nutí člověka věnovat se chvíli jen sám sobě, nesoutěžit o medaili ani s kolegou, jen vnímat své tělo a po krůčkách posouvat své hranice. Těším se na společné hodiny a na vaši radost z každého malého pokroku.

Luu

Mé lekce jsou určeny pro všechny, kteří chtějí načerpat dobrou náladu a pozitivní energii, protože s úsměvem přece je všechno lépe, že? Na mých lekcích si pořádně zamakáte, ale také se skvěle odreagujete. Kromě klasických lekcí pole dance se věnuji také malým pole dancerkám – vedu juniorské kurzy pro děti ve věku 6-14 let. Dále se specializuji na stretching, aerial hoop a taneční lekce.

Instruktor kondičního posilování

Queen of Pole Battle League 2012

Miss of Pole Battle League 2013

European Pole Show Art 2015

finále

Pole and Me 2017

finále

Vertical Dance Certified Instructor

Begginers, intermediate and advanced level

Petra

Už jako malá holka jsem nevydržela zůstat v klidu, když hrála muzika, a to mi zůstalo dodnes. Od svých sedmnácti let tančím orientální tance, které jsou stále mou láskou. Později jsem objevila pole dance a začala se tomuto směru intenzivně věnovat. Ladnost, ženskost, síla, energie, tvrdá práce, která ale stojí za to. Spojení tance a akrobacie mi zkrátka učarovalo. Není se čeho bát, proto odhoďte obavy a přijďte se odreagovat, načerpat dobrou náladu a radost do těla! Těším se na Vás.

Instruktor pole dance (EPDF)

Rebeca

Hledala jsem nějaký trochu víc „sexy“ způsob, jak tvarovat postavu, než je mé oblíbené běhání a snowboarding. Asi jako většina z nás jsem objevila pole dance. Přestože prvních pár lekcí nebylo jednoduchých, klouzaly mi ruce a udělala se nějaká ta modřina, nenechala jsem se odradit. Naopak jsem začala pozorovat, že postupem času si tělo na tyč zvyká a začínají se mi tvořit svaly. Poznala jsem, že pole dance nemusí být jen svůdný, ale tyč je i úžasným nástrojem, jak tvarovat postavu, získat sílu a kontrolu nad svým tělem. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete, já si s vámi na lekcích ráda zatančím i zaposiluji.

Simona

Pole dance se věnuji tři roky, z toho dva roky soutěžně. Moje potřeba se neustále zdokonalovat v pole dance i tanci mě přivedla k rozhodnutí stát se lektorkou. Svým temperamentem ráda předávám pozitivní energii mezi klienty, kteří navštěvují mé lekce. Individuální přístup je pro mě prioritou, ne každý má gymnastickou průpravu, sílu v rukách a flexibilitu, proto výuku přizpůsobuji na míru každému klientovi. Mým cílem je posunout vaši úroveň v pole dance tak, abyste byli spokojeni se svým výkonem, odcházeli s úsměvem na tváři a třeba i s pěknou fotografií nebo videem. Ať je už vaším cílem zformovat postavu, poznat zatím nepoznané, odreagovat se, nebo již máte zkušenost s pole dance a chcete na sobě zapracovat, přijďte a posuďte toto drobné povídání na vlastní kůži. Pevně věřím, že ať jsou již vaše cíle jakékoliv, společně jich dosáhneme.

Pole Battle League 2017

1. místo v celoročním žebříčku

Instruktor pole dance & fitness

Mistrovství ČR v pole sport 2018

3. místo

VERONIKA

Sportu se věnuji celý život. Mám za sebou dlouholeté zkušenosti s moderní a estetickou gymnastikou. Po konci gymnastické kariéry jsem začala hledat jiné sportovní vyžití, s kterým lze začít i bez předchozích zkušeností. K pole dance, který splňuje všechny mé požadavky na kreativitu a krásu, jsem se dostala v roce 2009. Tento typ tance mě naprosto učaroval jak pro možnost spojení akrobacie a tance jako takového, tak pro svobodu vyjádření sama sebe. Zároveň mě nadchlo jak rychle se dají naučit základní prvky a rozhodla jsem se, že svou radost z pole dance chci předat dál. V současné době se věnuji především trénování pole dancerek se soutěžními ambicemi, baví mě nacházet v lidech jejich talenty a posouvat jejich hranice.

Mistrovství ČR v pole sport 2015

1. místo (doubles)

Mistrovství světa v pole sport 2015

1. místo (doubles)

Mistrovství Evropy v pole art 2015

1. místo (doubles)

Mistrovství Evropy 2012

3. místo

Certifikovaná rozhodčí IPDFA

International level

Yayu

Pole dance jsem se začala věnovat v roce 2010. Z koníčku se postupem času stala závislost a v současné době je pole dance moji velkou vášní a věnuji se mu naplno, trénuji téměř každý den. Neměla jsem žádné gymnastické a taneční základy, začínala jsem od „nuly“ a většinu jsem se naučila sama. Na pole dance miluji, že je stále kam se posouvat a stále zkoušet něco nového, tyč skvěle posílí tělo i zvýší sebevědomí. Na svých lekcích se ráda věnuji i taneční části, pro své klientky připravuji nejrůznější krátké choreografie. Snažím se na lekcích vytvořit příjemnou atmosféru a naučit vás toho co nejvíce. Mé klientky často kladně hodnotí moji schopnost vysvětlit daný prvek, myslím, že je to má silná stránka, kladu velký důraz na správnou techniku a bezpečné provedení. Od roku 2014 jezdím učit workshopy po celé ČR a specializuji se přípravu klientek/klientů na soutěže. Mezi mé svěřenkyně patří například Vanesa Víšková (několikanásobná mistryně ČR v kategorii junior).

Bohemian custom bike pole battle 2016

1. místo 

Pole & Me 2017

1. místo 

Pole battle League last round elite category 2015

2. místo 

Bohemia custom bike pole battle 2015

2. místo

Harley days pole battle 2016

2. místo

Certified Vertical Dance Instructor

Begginers, intermediate and advanced level

Poletime Studio Messenger