LEKTORSKÝ TÝM

DANIELA

K józe mám krásný vztah už od mala díky mamce jogínce. Stalo se z toho takové rodinné poslání. V dnešní sedavé době je tělo vděčné za každý aktivní pohyb a uvolnění ztuhlých svalů. Létací jóga kombinuje obojí a hlavně nutí člověka věnovat se chvíli jen sám sobě, nesoutěžit o medaili ani s kolegou, jen vnímat své tělo a po krůčkách posouvat své hranice. Těším se na společné hodiny a na vaši radost z každého malého pokroku.

ELIŠKA

Jógu vnímám jako prostředek k naladění se na fyzickou i psychickou schránku těla a propojení se s vlastním dechem i duchem. Za nejdůležitější zdroj jógy považuji energii, která se tvoří v nás, ale je i součástí prostoru, jenž sdílíme s ostatními. Uvědomování si přirozenosti okamžiku nás provází procítěním autentických emocí, které k nám přicházejí během praktikování jógy. Mé hodiny jsou někdy jemnější, jindy silovější a dynamičtější podle aktuálního naladění klientů. Přijďte si se mnou zalétat, budu se těšit.

Kurz lektora jógy certifikovaný MŠMT (180 h)

IVETA

Tyče jsem se poprvé dotkla v září v roce 2009 a od té doby se stala nedílnou součástí mého života. A ať už se mění styl nebo požadavky na soutěžích, pole dance je pro mě vášeň a motivace se neustále posouvat. První hodiny, které jsem odučila, byly ale ještě dříve, šlo o dětské kurzy tance na základní škole, na začátku roku 2011 jsem pak nastoupila do velké pražské taneční školy jako lektorka tance a pole dance, později i aerial hoop (2013) a akrobacie. Jsem licencovaný trenér od ledna 2013 a sbírám zkušenosti a vědomosti jak od našich tak i zahraničních trenérů, performerů a specialistů. Jednou z mých oblíbených disciplín je contortion – extrémní stertching.

Felix Cane Pole Championshis (AUS) – 2015, 2017, 2018 | Harley Davidson pole battle (1. místo ve 4 ročnících) | Pole and Me 2018 – 1. místo | Mistryně Evropy aerial hoop | Mistryně Evropy doubles

JITKA

Pole dance jsem objevila v roce 2016. Dlouho jsem váhala zda začít, protože svůj taneční vrchol jsem považovala za uzavřený už před 14 lety. Studovala jsem 7 balet, tančila nejvyšší M třídu v Taneční lize Standardních tanců, plno vystoupení, předtančení, soutěží, a to vše jsem si zažila a moc užila. Stačila ale zkušební hodina pole dance a pohltil mě. Každý si v něm totiž může najít svou cestu od tance, akrobacie po silovou část na tyči a může rozvíjet to co ho baví. Já vám ráda ukážu všechny oblasti tohoto sportu.

V mých hodinách si zkusíte jak tančit, tak posilovat na silové nebo flexibilní prvky na tyči. Naučíte se protahovat a každý si v tom najde to své, co ho bude bavit a díky čemuž se společně budeme vídat na lekcích.

Instruktor Pole Dance s akreditací MŠMT 2021 | Mistrovství Severočeského regionu 3. místo STT 1999 | Mistrovství České republiky v tanečním sportu 4. místo formace 1998

LUU

Mé lekce jsou určeny pro všechny, kteří chtějí načerpat dobrou náladu a pozitivní energii, protože s úsměvem přece je všechno lépe, že? Na mých lekcích si pořádně zamakáte, ale také se skvěle odreagujete. Kromě klasických lekcí pole dance se věnuji také malým pole dancerkám – vedu juniorské kurzy pro děti ve věku 6-14 let. Dále se specializuji na stretching, aerial hoop a taneční lekce.

Instruktor kondičního posilování | Queen of Pole Battle League 2012 | Miss of Pole Battle League 2013 | European Pole Show Art 2015 – finále | Pole and Me 2017 – finále | Vertical Dance Certified Instructor – Begginers, intermediate and advanced level

NICOLA

Pokud chcete udělat něco dobrého pro své tělo, ale zároveň se u toho pobavit a třeba i zkusit trochu akrobacie ve vzduchu, ale nejste přímo fanda klasické jógy, jste na mé hodině správně. Jógu ve vzduchu se snažím předávat tak, aby byla tělu prospěšná, zábavná a příjemná na pohled. Jde mi o celkové posílení i protažení a to s důrazem na hluboký stabilizační systém, který napomáhá zdravému držení těla. Můžete se také těšit na ochutnávku akrobacie a trochu relaxace. Budu se na vás těšit!

Lektor jógy ve vzduchu | Instruktor kondičního posilování

REBECA

Hledala jsem nějaký trochu víc „sexy“ způsob, jak tvarovat postavu, než je mé oblíbené běhání a snowboarding. Asi jako většina z nás jsem objevila pole dance. Přestože prvních pár lekcí nebylo jednoduchých, klouzaly mi ruce a udělala se nějaká ta modřina, nenechala jsem se odradit. Naopak jsem začala pozorovat, že postupem času si tělo na tyč zvyká a začínají se mi tvořit svaly. Poznala jsem, že pole dance nemusí být jen svůdný, ale tyč je i úžasným nástrojem, jak tvarovat postavu, získat sílu a kontrolu nad svým tělem. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete, já si s vámi na lekcích ráda zatančím i zaposiluji.

TEREZA J.

Od dětství jsem se věnovala moderní gymnastice, kde jsem posbírala několik medailových umístění, jak v kategorii jednotlivců, tak ve společných skladbách. K aerial hoop jsem se poprvé dostala v roce 2017 a poměrně rychle jsem krásnému akrobatickému sportu propadla. Ještě v roce 2017 jsem se zúčastnila první soutěže a od té doby se tomuto sportu věnuji závodně. Učení se něco nového na kruhu beru vždy jako výzvu. Ale je dobré mít někoho, kdo nás v tom podpoří a já bych tu podporu ráda rozdávala na svých lekcích. S úsměvem jde všechno líp a tak se snažím být pozitivní a nedělat si velkou hlavu z malých neúspěchů, často vedoucím ke konečnému úspěchu. Pokud zrovna nevisím na kruhu, ráda zpívám a občas se také musím učit, protože studuji veterinární medicínu.

Mistrovství Evropy 2017 & 2018 (amatéři) – 2. místo | Mistrovství světa 2018 (amatéři) – 2. místo | Mistrovství světa 2018 – Aerial Hoop doubles – 2. místo | Airy Fairy (profesionálové) 2018 & 2019 – 3. místo | Mistrovství Evropy 2019 (profesionálové) – 2. místo | Mistrovství Evropy 2019 – Aerial Hoop doubles – 1. místo

TEREZA M.

Pole dance mi změnil život a neustále mě motivuje a posouvá dál. Žila jsem svůj líný život a najednou jsem si všimla, že mám silnou nadváhu a dělá mi problém doběhnout autobus. Proto jsem se nechala motivovat kamarádkou a dala si cíl: „Pokud zhubnu 10 kg, přihlásím se na pole dance!“ Od první lekce jsem se zamilovala a už nebylo cesty zpět. Nebyla to jednoduchá cesta, ale stála za to. Z lenocha je spokojený certifikovaný lektor, takže zázraky se dějí! V mých lekcích chci od kurzistek hlavně pozitivní přístup a snahu se něco naučit, zbytek nechte na mě.

Akreditovaný pole dance instruktor

TEREZIE

Zdravím všechny mé současné i budoucí kurzisty a kurzistky! Jmenuji se Terezie, jsem studentkou psychologie a milovnicí karamelových lattéček a tetování. Mimo to zbožňuju samozřejmě pole dance, se kterým jsem začala v roce 2016. Od té doby jsem prošla rukama mnoha instruktorů, než jsem našla svůj styl. A jaký je? Moc ráda kombinuji silové i flexi prvky s těmi tanečními, a to s podpatky i bez. Svou lekci považuji za úspěšnou, když budete odcházet s pocitem, že jste o něco silnější, nabití energií a chutí se zlepšovat, a hlavně spokojenější sami se sebou. Těším se na náš společně strávený čas!

YAYU

Pole dance jsem se začala věnovat v roce 2010. Z koníčku se postupem času stala závislost a v současné době je pole dance moji velkou vášní a věnuji se mu naplno, trénuji téměř každý den. Neměla jsem žádné gymnastické a taneční základy, začínala jsem od „nuly“ a většinu jsem se naučila sama. Na pole dance miluji, že je stále kam se posouvat a stále zkoušet něco nového, tyč skvěle posílí tělo i zvýší sebevědomí. Na svých lekcích se ráda věnuji i taneční části, pro své klientky připravuji nejrůznější krátké choreografie. Snažím se na lekcích vytvořit příjemnou atmosféru a naučit vás toho co nejvíce. Mé klientky často kladně hodnotí moji schopnost vysvětlit daný prvek, myslím, že je to má silná stránka, kladu velký důraz na správnou techniku a bezpečné provedení. Od roku 2014 jezdím učit workshopy po celé ČR a specializuji se přípravu klientek/klientů na soutěže. Mezi mé svěřenkyně patří například Vanesa Víšková (několikanásobná mistryně ČR v kategorii junior).

Bohemian custom bike pole battle 2016 – 1. místo | Pole & Me 2017 – 1. místo | Pole battle League last round elite category 2015 – 2. místo | Bohemia custom bike pole battle 2015 – 2. místo | Harley days pole battle 2016 – 2. místo | Certified Vertical Dance Instructor – Begginers, intermediate and advanced level