Lektorský tým

Anička

Mojí největší vášní je a vždy bude tanec. Začala jsem moderní a sportovní gymnastikou, poté jsem přešla na sportovní aerobic, kterému jsem se věnovala několik let závodně. Další etapou v mém tanečním životě byl disko dance a street dance, kde jsme několikrát vyhráli MČR a mistrovství Evropy. Nakonec jsem zkusila pole dance. Nejdřív jen tak, pro zábavu. Najednou se stal součástí mého života. Přináší mi radost, a to je hlavní, důležité je dělat to, co nás baví a naplňuje. Jsem ráda, že mohu předávat dál své zkušenosti, nápady a energii. Myslím si, že každý si na lekcích najde to své, a co nejde hned, půjde určitě za pár hodin. Hlavním heslem je: „Pořádně si to užít.” 

FISAF – Bodystyling instruktor

Instruktor pole dance & fitness

FISAF – Funkční trénink

Mistrovství ČR v pole sport 2016

1. místo (kategorie amatér)

Mistrovství světa v pole sport IPSF 2016

3. místo (kategorie amatér)

Mistrovství ČR v pole art 2016

4. místo (kategorie amatér)

Face Czech – Bosu core

Studentka UK FTVS

Tělesná výchova a sport se zaměřením na vzdělání

Face Czech – Funkční trénink

Bára

Jednou u kafíčka mi kamarádka vyprávěla, o hodinách pole dance, na které začala chodit. Vypadala úžasně, šťastně a nadšeně. V tu chvíli jsem si řekla, že tenhle lék na fyzickou i psychickou stránku osobnosti musím taky vyzkoušet. Nikdy jsem se výrazně žádnému sportu nevěnovala, až díky tyči se mi zcela změnil život. Pamatuji si na své začátky, každou modřinu, klouzavé ruce, neohrabané pohyby, minimální sílu i kondici, tohle už je naštěstí minulost. Mé týdenní plány zahrnovaly tréninky, posilování, protahování, abych byla flexibilní a dokázala nové prvky na tyči. Tohoto modelu se držím dodnes. Při hodinách se snažím být empatická a trpělivá, protože vím, že začátky nejsou vždy lehké. Díky pole dance stouplo mé sebevědomí a ráda bych tento pocit předala i vám. 

Baci

Vždy vás ráda uvidím. Snažím se nepřekombinovat nesmyslné cviky, ale vést vás účinnou, zdravou a zábavnou cestou ke splnění vašich motivaců, snů a plánů. Vaše tělo se opět stane zdrojem energie. Poslouchejte své tělo! Poslouchejte sami sebe. Nikdo jiný Vám neřekne lépe, co právě potřebujete. NAMASTÉ

Certifikovaný a aktivní instruktor od roku 2008

Bosu, Flowin Basic, Flowin Advanced, Jumping, Hatha Yoga for Fitness, Dance Yoga Basic, Dance Yoga Advanced, AY Fly Yoga, K2Hiking, Indoor Walking, Spinning, Lebert and Buddy system

Eva K.

Jsem nadšenec do každého pohybu, který dělá lidi krásnými nejen výsledkem, ale i při samotnému cvičení. Létací jógu jsem si zamilovala hned po první lekci a prakticky do měsíce jsem si udělala lektorský kurz. Chtěla jsem ukázat i ostatním, jak úžasný je to sport, relaxace, ale i účinný prostředek pro zpevnění nebo protažení těla. Jsem nadšená z každého pokroku nebo i „dětského“ krůčku, který můžu v rámci rozvoje člověka podpořit. Hodiny se snažím vest tak, aby si každý přišel na své, a zároveň na sobě mohl pozorovat progres. Mám radost, když dokážu klientům pomoct najít cestu k uvolnění těla i ducha. Nejvíc mě těší, když náplní hodiny dokážu vykouzlit klientům úsměv na tváři a odcházejí příjemně unaveni, ale nabití vnitřní energii. Moc se na vás těším.

Certifikovaný a aktivní instruktor od roku 2014

AY Fly Yoga, AY Fly Yoga – Acrobatic

Karolína

Od sportovní gymnastiky, které jsem se věnovala tři roky, jsem se přesunula k aerobiku (6 let). Závodila jsem v kategoriích jednotlivci, doubles, fitness a ATS. Docházela jsem také na průpravu moderní gymnastiky pod vedením bronzového olympionika J. Tabáka. Pole dance se věnuji od roku 2016 a hned jsem začala soutěžit. Je mojí vášní, naplněním a moc ráda předám své zkušenosti dále. 

Pole Princess 2016

1. místo

Mistrovství ČR v pole art 2016

4. místo

Pole Princess 2017

2. místo

Pole Battle League

2. místo v celoročním žebříčku 2017

Mistrovství ČR v pole art 2017

2. místo

Mistrovství světa v pole art 2018

finále

Instruktor pole dance

(EPDF)

Luu

Mé lekce jsou určeny pro všechny, kteří chtějí načerpat dobrou náladu a pozitivní energii, protože s úsměvem přece je všechno lépe, že? Na mých lekcích si pořádně zamakáte, ale také se skvěle odreagujete. Kromě klasických lekcí pole dance se věnuji také malým pole dancerkám – vedu juniorské kurzy pro děti ve věku 6-14 let. Dále se specializuji na stretching, aerial hoop a taneční lekce.

Instruktor kondičního posilování

Queen of Pole Battle League 2012

Miss of Pole Battle League 2013

European Pole Show Art 2015

finále

Pole and Me 2017

finále

Vertical Dance Certified Instructor

Begginers, intermediate and advanced level

Rebeca

Hledala jsem nějaký trochu víc „sexy“ způsob, jak tvarovat postavu, než je mé oblíbené běhání a snowboarding. Asi jako většina z nás jsem objevila pole dance. Přestože prvních pár lekcí nebylo jednoduchých, klouzaly mi ruce a udělala se nějaká ta modřina, nenechala jsem se odradit. Naopak jsem začala pozorovat, že postupem času si tělo na tyč zvyká a začínají se mi tvořit svaly. Poznala jsem, že pole dance nemusí být jen svůdný, ale tyč je i úžasným nástrojem, jak tvarovat postavu, získat sílu a kontrolu nad svým tělem. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete, já si s vámi na lekcích ráda zatančím i zaposiluji.

VERONIKA

Sportu se věnuji celý život. Mám za sebou dlouholeté zkušenosti s moderní a estetickou gymnastikou. Po konci gymnastické kariéry jsem začala hledat jiné sportovní vyžití, s kterým lze začít i bez předchozích zkušeností. K pole dance, který splňuje všechny mé požadavky na kreativitu a krásu, jsem se dostala v roce 2009. Tento typ tance mě naprosto učaroval jak pro možnost spojení akrobacie a tance jako takového, tak pro svobodu vyjádření sama sebe. Zároveň mě nadchlo jak rychle se dají naučit základní prvky a rozhodla jsem se, že svou radost z pole dance chci předat dál. V současné době se věnuji především trénování pole dancerek se soutěžními ambicemi, baví mě nacházet v lidech jejich talenty a posouvat jejich hranice.

Mistrovství ČR v pole sport 2015

1. místo (kategorie doubles)

Mistrovství světa v pole sport 2015

1. místo (kategorie doubles)

Mistrovství Evropy v pole art 2015

1. místo (kategorie doubles)

Mistrovství Evropy 2012

3. místo

Certifikovaná rozhodčí IPDFA

International level

Yayu

Pole dance jsem se začala věnovat v roce 2010. Z koníčku se postupem času stala závislost a v současné době je pole dance moji velkou vášní a věnuji se mu naplno, trénuji téměř každý den. Neměla jsem žádné gymnastické a taneční základy, začínala jsem od „nuly“ a většinu jsem se naučila sama. Na pole dance miluji, že je stále kam se posouvat a stále zkoušet něco nového, tyč skvěle posílí tělo i zvýší sebevědomí. Na svých lekcích se ráda věnuji i taneční části, pro své klientky připravuji nejrůznější krátké choreografie. Snažím se na lekcích vytvořit příjemnou atmosféru a naučit vás toho co nejvíce. Mé klientky často kladně hodnotí moji schopnost vysvětlit daný prvek, myslím, že je to má silná stránka, kladu velký důraz na správnou techniku a bezpečné provedení. Od roku 2014 jezdím učit workshopy po celé ČR a specializuji se přípravu klientek/klientů na soutěže. Mezi mé svěřenkyně patří například Vanesa Víšková (několikanásobná mistryně ČR v kategorii junior).

Pole battle (Wall street cafe) 2013

1. místo 

Bohemian custom bike pole battle 2016

1. místo 

Pole & Me 2017

1. místo 

Slovak Pole championship Laugaracio cup 2014

2. místo 

Pole battle League last round elite category 2015

2. místo 

Bohemia custom bike pole battle 2015

2. místo

Pole Battle League 2013

2. místo (celoroční žebříček)

Harley days pole battle 2016

2. místo

Bohemian custom bike pole battle 2013

3. místo 

European pole show art championship Zagreb 2016

3. místo

European pole show art championship Zagreb 2015

5. místo 

Certified Vertical Dance Instructor

Begginers, intermediate and advanced level

Poletime Facebook Messenger