LEKTORSKÝ TÝM

ADÉLA

Jako mnoho dalších děvčat jsem se v dětství věnovala tanci. Později jsem objevila kouzlo ohnivých a světelných show, které se postupem času staly mou prací. Se skupinou Pyroterra jsem vystupovala na mnoha akcích v Čechách i zahraničí, zúčastnila jsem se Česko Slovensko má talent a Britain’s Got Talent a v roce 2019 jsem účinkovala v kaskadérské show Elekron v Macau. Pole dance jsem objevila v roce 2017, kdy Pyroterra začala spolupracovat s Bárou Szabovou na ohnivé pole dance show. Bára mě natolik zaujala, že jsem pole dance také musela zkusit. A od té doby je pro mě tyč závislostí a skvělým odreagováním. Ať už se v dnešním uspěchaném světě děje cokoliv, při tancování a vedení lekcí v Poletime na vše zapomenu a prostě si užívám radost z pohybu. Na lekcích se snažím vytvořit pohodovou atmosféru, aby se mnou klientky mohly tuto radost sdílet.

Instruktor Pole Dance s akreditací MŠMT

BÁRA

Sport jako takový je můj celý život ale k pole dancu a aerial hoop mám ten nejpevnější vztah. Je to pro mě adrenalin, možnost se vyjádřit, překonat se a cítit se krásná. Pole dance dělám už 8 let a měla jsem možnost poznat několik skvělých lektorů, kteří mi ukázali spoustu úhlů pohledů na tento sport a jsem ráda, že i já to mohu předávat dál.

MČR v Pole Sport 2015 a 2016 – 2. místo | Europen Championship of Aerial Hoop 2016 – 1. místo | ME v Pole Sport 2017 Budapešť – 5. místo | Czech Aerial Hoop Open: Aerial Hoop sport senior women 18+ 1. místo | Czech Pole Sport Open: Pole Sport senior women 18+ 2. místo | Instruktor Pole Dance s akreditací MŠMT

BĚTKA

Na pole dance mám nejradši to, že si v něm každý může najít to své. Tanci se obecně věnuji už celý život, ale pole dance, to je srdcovka. A když nejsem v práci, na tyči nebo ve škole, venčím mého pejska nebo trávím čas s přáteli. Jsem hodně upovídaná, takže na mých hodinách bude o legraci postaráno! V mém kurzu je na prvním místě vaše bezpečnost a spokojenost.

Instruktor Pole Dance s akreditací MŠMT

DANIELA

K józe mám krásný vztah už od mala díky mamce jogínce. Stalo se z toho takové rodinné poslání. V dnešní sedavé době je tělo vděčné za každý aktivní pohyb a uvolnění ztuhlých svalů. Létací jóga kombinuje obojí a hlavně nutí člověka věnovat se chvíli jen sám sobě, nesoutěžit o medaili ani s kolegou, jen vnímat své tělo a po krůčkách posouvat své hranice. Těším se na společné hodiny a na vaši radost z každého malého pokroku.

DOMINIKA F.

Není pro mě nic krásnějšího, než moci předávat své zkušenosti dál a posouvat ve výkonech své klienty/ky. Díky pole dance jsem pochopila, jaké je to mít opravdové cíle a že mě každá překážka dokáže posílit na cestě za dobrými výkony. Mimo pole dance se aktivně věnuji boulderingu, proto je má přednost je hlavně v silovosti, ale díky pole dance, který je pro mě spojením právě síly, ale také dynamičnosti, akrobacie a tance, se mohu příjemně uvolnit a najít své ženské já. Na mých lekcích si společně zaposilujeme, naučíme se prvky – od základních až po ty náročnější, ale také si zatancujeme.

Účast na MČR v polesport 2018 (kategorie Ženy Amatéři) | Akreditovaný Pole Dance Instruktor

ELIŠKA

Jógu vnímám jako prostředek k naladění se na fyzickou i psychickou schránku těla a propojení se s vlastním dechem i duchem. Za nejdůležitější zdroj jógy považuji energii, která se tvoří v nás, ale je i součástí prostoru, jenž sdílíme s ostatními. Uvědomování si přirozenosti okamžiku nás provází procítěním autentických emocí, které k nám přicházejí během praktikování jógy. Mé hodiny jsou někdy jemnější, jindy silovější a dynamičtější podle aktuálního naladění klientů. Přijďte si se mnou zalétat, budu se těšit.

Kurz lektora jógy certifikovaný MŠMT (180 h)

ELIŠKA R.

Tyč jsem objevila v roce 2015 na střední škole úplnou náhodou, když jsem se chtěla naučit šplh a zaplnit díru v duši po skončení s baletem. Od té doby jsem v Poletime vystřídala téměř všechny lektorky a díky nim jsem objevila různé styly v pole dance. Na lekcích miluji pozitivní auru, vzájemnou podporu, překonávání sama sebe a úplně nejvíce mě potěší, když jsou mé kurzistky spokojené. Chci, aby se každý na lekcích cítil dobře, proto ke každému přistupuji individuálně dle potřeby. Důležité je se ničeho nebát a prostě to zkusit, protože sílu vybudujeme společně postupem času.

Instruktor Pole Dance s akreditací MŠMT

JITKA

Pole dance jsem objevila v roce 2016. Dlouho jsem váhala zda začít, protože svůj taneční vrchol jsem považovala za uzavřený už před 14 lety. Studovala jsem 7 balet, tančila nejvyšší M třídu v Taneční lize Standardních tanců, plno vystoupení, předtančení, soutěží, a to vše jsem si zažila a moc užila. Stačila ale zkušební hodina pole dance a pohltil mě. Každý si v něm totiž může najít svou cestu od tance, akrobacie po silovou část na tyči a může rozvíjet to co ho baví. Já vám ráda ukážu všechny oblasti tohoto sportu.

V mých hodinách si zkusíte jak tančit, tak posilovat na silové nebo flexibilní prvky na tyči. Naučíte se protahovat a každý si v tom najde to své, co ho bude bavit a díky čemuž se společně budeme vídat na lekcích.

Instruktor Pole Dance s akreditací MŠMT | Mistrovství Severočeského regionu 3. místo STT 1999 | Mistrovství České republiky v tanečním sportu 4. místo formace 1998

KATEŘINA C.

Pole dance se věnuji od roku 2014, byla to doslova láska na první dotyk, i když trochu klouzavý :-). Dostala jsem se k němu náhodou – jednou jsem šla kolem studia Poletime a když jsem si vygooglila, co ten název znamená, okamžitě jsem to chtěla vyzkoušet. Nikdy jsem nebyla vrcholový sportovec, ale vždy jsem milovala pohyb, zkoušela jsem různé aktivity. Pole dance je jediný sport, u kterého jsem vydržela tak dlouho (a doufám, že ještě dlouho vydržím, protože je spoustu pole dancerek, které tančí na tyči ještě v šedesáti). Na pole dance miluji, že spojuje sílu, flexibilitu, tanec, ladnost, dynamiku, flow… je to sport, a zároveň je to i umění. U mě se už z toho stala závislost a kdykoliv mám možnost, tak se snažím urvat si co nejvíc volných chvilek, abych mohla na tyč. Je dobré umět prvky samostatně, ale mě osobně nejvíce baví prvky spojovat do různých kombinací se zajímavými přechody. Sama sebe ráda neustále překonávám (např. dynamika na tyči, což je můj největší nemesis) a nejvíce mě těší, když mohu také někomu pomoci – překonat sama sebe, samozřejmě pokud o to dotyčná osoba stojí. Mám na hodině ráda uvolněnou atmosféru a snažím se všem věnovat co nejvíce individuálně. Kromě pole dance se dále věnuji lezení (především boulderu), běhu, jízdě na kole, miluji horskou turistiku a cestování všeobecně, a když zrovna nesportuji, tak ráda čtu, peču nebo se mazlím se svým kocourem Bobešem.

Pole Sport Contest 2020 – 2. místo v kategorii amatér | Pole Sport Contest 2022 – 4. místo v kategorii profesionál | Polegym Cup – 4. místo v kategorii profesionál | Czech Pole Championship – 9. místo v kategorii profesionál

LUU

Mé lekce jsou určeny pro všechny, kteří chtějí načerpat dobrou náladu a pozitivní energii, protože s úsměvem přece je všechno lépe, že? Na mých lekcích si pořádně zamakáte, ale také se skvěle odreagujete. Kromě klasických lekcí pole dance se věnuji také malým pole dancerkám – vedu juniorské kurzy pro děti ve věku 6-14 let. Dále se specializuji na stretching, aerial hoop a taneční lekce.

Instruktor kondičního posilování | Queen of Pole Battle League 2012 | Miss of Pole Battle League 2013 | European Pole Show Art 2015 – finále | Pole and Me 2017 – finále | Vertical Dance Certified Instructor – Begginers, intermediate and advanced level

NICOLA

Pokud chcete udělat něco dobrého pro své tělo, ale zároveň se u toho pobavit a třeba i zkusit trochu akrobacie ve vzduchu, ale nejste přímo fanda klasické jógy, jste na mé hodině správně. Jógu ve vzduchu se snažím předávat tak, aby byla tělu prospěšná, zábavná a příjemná na pohled. Jde mi o celkové posílení i protažení a to s důrazem na hluboký stabilizační systém, který napomáhá zdravému držení těla. Můžete se také těšit na ochutnávku akrobacie a trochu relaxace. Budu se na vás těšit!

Lektor jógy ve vzduchu | Instruktor kondičního posilování

REBECA

Hledala jsem nějaký trochu víc „sexy“ způsob, jak tvarovat postavu, než je mé oblíbené běhání a snowboarding. Asi jako většina z nás jsem objevila pole dance. Přestože prvních pár lekcí nebylo jednoduchých, klouzaly mi ruce a udělala se nějaká ta modřina, nenechala jsem se odradit. Naopak jsem začala pozorovat, že postupem času si tělo na tyč zvyká a začínají se mi tvořit svaly. Poznala jsem, že pole dance nemusí být jen svůdný, ale tyč je i úžasným nástrojem, jak tvarovat postavu, získat sílu a kontrolu nad svým tělem. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete, já si s vámi na lekcích ráda zatančím i zaposiluji.

TEREZIE

Zdravím všechny mé současné i budoucí kurzisty a kurzistky! Jmenuji se Terezie, jsem studentkou psychologie a milovnicí karamelových lattéček a tetování. Mimo to zbožňuju samozřejmě pole dance, se kterým jsem začala v roce 2016. Od té doby jsem prošla rukama mnoha instruktorů, než jsem našla svůj styl. A jaký je? Moc ráda kombinuji silové i flexi prvky s těmi tanečními, a to s podpatky i bez. Svou lekci považuji za úspěšnou, když budete odcházet s pocitem, že jste o něco silnější, nabití energií a chutí se zlepšovat, a hlavně spokojenější sami se sebou. Těším se na náš společně strávený čas!

Instruktor Pole Dance s akreditací MŠMT | Instruktor Exotic Dance

YAYU

Pole dance jsem se začala věnovat v roce 2010. Z koníčku se postupem času stala závislost a v současné době je pole dance moji velkou vášní a věnuji se mu naplno, trénuji téměř každý den. Neměla jsem žádné gymnastické a taneční základy, začínala jsem od „nuly“ a většinu jsem se naučila sama. Na pole dance miluji, že je stále kam se posouvat a stále zkoušet něco nového, tyč skvěle posílí tělo i zvýší sebevědomí. Na svých lekcích se ráda věnuji i taneční části, pro své klientky připravuji nejrůznější krátké choreografie. Snažím se na lekcích vytvořit příjemnou atmosféru a naučit vás toho co nejvíce. Mé klientky často kladně hodnotí moji schopnost vysvětlit daný prvek, myslím, že je to má silná stránka, kladu velký důraz na správnou techniku a bezpečné provedení. Od roku 2014 jezdím učit workshopy po celé ČR a specializuji se přípravu klientek/klientů na soutěže. Mezi mé svěřenkyně patří například Vanesa Víšková (několikanásobná mistryně ČR v kategorii junior).

Bohemian custom bike pole battle 2016 – 1. místo | Pole & Me 2017 – 1. místo | Pole battle League last round elite category 2015 – 2. místo | Bohemia custom bike pole battle 2015 – 2. místo | Harley days pole battle 2016 – 2. místo | Certified Vertical Dance Instructor – Begginers, intermediate and advanced level